Суспільство

Однострій, шеврони, жетони та безкоштовна підготовка: вінницьких випускників запрошують у «Кадетський корпус поліції». Фото

26 січня 2022, 09:09

Однострій, спеціальні шеврони, жетони, навчання та тренування на професійних платформах. Для випускників шкіл Вінниччини вдруге представили соціальний проєкт «Кадетський корпус поліції». Хто виявить бажання вступити туди, зможуть безкоштовно пройти підготовку перед вступом до закладів системи вищої освіти МВС України. У онлайн презентації 25 січня, взяли участь одночасно понад дві тисячі учнів зі 120 шкіл області.

Про це повідомляє відділ комунікацій поліції Вінницької області.

«Наш проєкт дає шанс слухачам здобути базові знання для вступу до закладів вищої освіти МВС, а також зрозуміти, чи правильно обрана ними професія. Минулого року навчання в «Кадетському корпусі» закінчили 36 учнів, половина з них – дівчата. Всі кадети, які мали стійку мотивацію та відповідні знання були зараховані на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ. Сьогодні ми розширюємо масштаби успішно започаткованої інновації та підписуємо меморандуми з Національною академією внутрішніх справ та Львівським державним університетом внутрішніх справ. З якими сьогодні були підписані меморандуми про співпрацю», - розповів начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко.

Навчання кадетів здійснюватиметься безкоштовно коштом підтримки Вінницької обласної державної адміністрації та міської ради. Охочі навчатися в кадетському корпусі будуть забезпечені одностроєм та усім необхідним для підготовки.

Прийом документів у «Кадетський корпус поліції» триває до 14 лютого 2022 року за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, тел. для довідок (067) 430-52-67, (0432) 59-42-22.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина кадетський корпус 
Матеріали по темі