Суспільство

Один з корпусів Палацу Потоцьких у Тульчині хочуть перебудувати в готельний комплекс. Фото

8 квітня 2019, 14:59

Вже третій рік постіль у Тульчині, що на Вінниччині, відбудеться Міжнародний фестиваль Operafest Tulchyn, основна мета якого – відновлення пам’ятки архітектури. Раніше в Палаці Потоцьких відремонтували кілька виставкових зал та праве крило корпусу. У планах – перебудова лівого крила у готельний комплекс.

Про це 8 квітня розповів голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

«По будівлі, що при вході знаходиться ліворуч (західне крило), ми зробили оцінку, провели цілий ряд перемовин. Ми побачили дві компанії, які готові взяти цей корпус в довгострокову оренду і, відповідно, до конкурсних вимог, збудувати там готельний комплекс.

На сьогоднішній день ми проводимо експертну оцінку вартості (завершимо найближчим часом). Погодимо експертну оцінку з Міністерством культури, бо це загальнодержавна пам’ятка архітектури. Внесемо на сесію обласної ради проект рішення про оголошення конкурсу на здачу цього об’єкту в довгострокову оренду із цільовим призначенням – побудова готельного корпусу. Після того, як обласна рада дасть нам таку згоду, буде проголошений конкурс і визначиться переможець», - повідомив губернатор.

Він також додає, що даний проект планують реалізувати за 3-5 років. Сьогодні працюють і над оновленням ландшафтного дизайну.

«Паралельно йдемо по ландшафтному дизайну. Але варто потрібно враховувати, що це пам’ятка архітектури. Тут не буде так – зроблять, що сказав чиновник. Проведемо громадські слухання, експертів будемо залучати», - зазначає Валерій Вікторович.

За його словами, участь у конкурсі на будівництво готельного комплексу братимуть дві київські компанії, що займаються готельним бізнесом і допомагають в організації Operafest Tulchyn. Коровій наголосив, що мова йде не про «МХП».

Західний корпус

5cab384a82efc_original_w859_h569.jpg

Минулого під час фестивалю оприлюднили один з варіантів реконструкції території навколо палацу.

Читайте також: Програма Operafest Tulchyn-2019 на Вінниччині: про новинки і розклад вистав.

5cab3860b76fc_original_w859_h569.jpg

5cab386e84d3e_original_w859_h569.jpg

5cab387c3a6b6_original_w859_h569.jpg

5cab388d293ea_original_w859_h569.jpg

Вiнниця.info


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Палац Потоцьких Тульчин Operafest Tulchy Коровій  
Матеріали по темі