Суспільство

Офіцери військово-повітряних сил США у Вінниці з українськими колегами обговорили надання військово-технічної допомоги

17 грудня 2015, 15:46

 15 грудня у Вінницю до штабу командування Повітряних Сил ЗС України прибула група офіцерів Військово-повітряних сил США, на чолі з начальником управління операцій Військово-повітряних сил Національної гвардії штату Каліфорнія полковником Віктором Сікорою. Одним із пріоритетних питань обговорення стало співробітництво у форматі надання військово-технічної допомоги з боку США.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Під час зустрічі сторони обговорили питання реалізації візиту делегації Повітряних Сил ЗС України до ФРН у 2016 році, на базу командування ВПС США в Європі.

Американських колег зустріла робоча група генералів та офіцерів командування Повітряних Сил, яку очолив командувач виду ЗС України генерал-лейтенант Сергій Дроздов.

Одним із пріоритетних питань обговорення стало співробітництво у форматі надання військово-технічної допомоги з боку США. Було розглянуто й інші напрямки двосторонньої співпраці, які становлять взаємну зацікавленість відповідно до роботи багатонаціонального Об’єднаного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування Збройних Сил України.

ВИННИЦА.info

Теги: США Вінниця ВПС 
Матеріали по темі