Місто

Офіційно: у Вінниці громадський транспорт відкрили для всіх пасажирів – без перепусток

22 травня 2020, 16:23

22 травня у Вінницькій міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого ухвалили ряд рішень, що стосуються пом’якшення режиму карантину та продовження його в адаптивній формі до 22 червня. Зокрема, у протоколі, оприлюдненому на сайті мерії, йдеться про відкриття громадського транспорту для всіх громадян – без спеціальних перепусток.

«1. Продовжити на території Вінницької ОТГ термін дії заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19… до 22 червня поточного року.

2. Вважати такими, що втратили чинність,пункт 6.6 (наявність довідок (витягів наказів), виданих керівниками підприємств, установ та організацій для проїзду в громадському транспорті) та протокол міської комісії від 20.05.20 №24.

3. Встановити, що у разі, коли конструктивні особливості транспортного засобу (трамвай, тролейбус) та автомобільного транспорту, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міський маршрутах, передбачають відокремлення кабіни водія від салону, водію дозволяється знаходити в кабіні без маски», - йдеться в рішенні комісії.

Нагадаємо, що 22 травня у Вінницькій області в рамках чергового етапу послаблення карантину почали функціонувати автовокзали, а на рейси виїхали міжміські автобуси.

Раніше в МОЗ опублікували інформацію, що буде дозволено, а що – заборонено з 22 травня. Ввечері 21-го травня на Урядовому порталі опублікували нову постанову про те, які заборони в окремих регіонах і коли будуть знімати. Раніше в Міністерстві повідомили про запровадження в Україні адаптивного карантину, який поки триватиме до 22 червня.

Вінниця.info


Теги: транспорт ВМР ОДА карантин коронавірус ВТК 
Матеріали по темі