Події

Оголосили підозру колишньому ревізору ДФС Вінниччини, недбалість якого спричинила понад 400 тисяч гривень збитків державі

29 жовтня 2020, 15:10

Співробітники Вінницької обласної прокуратури повідомили про підозру колишньому головному державному ревізору ГУ ДФС у Вінницькій області через службову недбалість. Відомо, що його дії спричинили збитки державі на суму понад 400 тисяч гривень.

Про це повідомляють в пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

Як йдеться в повідомленні, посадовець, незважаючи на обов’язок неухильно дотримуватися норм законодавства, неналежно виконав свої службові обов'язки під час проведення позапланової перевірки суб’єкта господарської діяльності. Це спричинило збитки державному бюджету на суму понад 400 тисяч гривень.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР розташованого у м. Хмельницькому за оперативного супроводження УСБ України у Вінницькій області.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Йому інкримінують порушення за ч. 2 ст. 367 КК України.

Довідково

Згідно з ч. 2 ст. 367 КК України – службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб. Таке порушення передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4 250 до 12 750 гривень) або без такого.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з сайту прокуратури

Теги: прокуратура ДФС підозра збитки ревізор 
Матеріали по темі