Місто

Окружну між Барським і Гніванським шосе «підсвітять», але зупинок цього року не буде

11 лютого 2017, 12:41

 У Вінницькій міській раді повідомили, що планують влаштувати освітлення дороги між м. Вінниця с. Агрономічне, с.м. Окружний, а коштів на ремонт дороги та встановлення зупинок, не пернедбачено.

Про це йдеться у відповіді на петицію, розміщеній на сайті ВМР.

Як відомо, вінничани підписали електронну петицію з проханням провести благоустрій території - дороги між Гніанським та Барським шосе, що за Аграрним університетом.

«Ваша петиція «Облаштування тротуару, зупинок громадського транспорту та освітлення дороги «перемичка», (між м. Вінниця та с. Агрономічне, с.м. Окружний)», адресована Вінницькій міській раді, розглянута, про що повідомляю наступне.

Станом на теперішній час, департаментом міського господарства, розробляється проектно-кошторисна документація на проведення робіт з влаштування освітлення зазначеної у звернені ділянки дороги. Після чого буде проведено процедури державних закупівель та виконано роботи з влаштування освітлення даної дороги.

Крім того, повідомляю, що міським бюджетом 2017 року не передбачено коштів на виконання робіт з капітального ремонту дорожнього покриття, тротуарів та влаштування зупинок громадського транспорту», - зазначено у відповіді.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі