Політика

Олена Верлан-Кульшенко: про «брудні технології», виборчу кампанію та очікування результатів голосування – на телеканалі «ВІТА» сьогодні о 17:30

19 липня 2019, 12:52

Сьогодні, 19 липня, на телеканалі «ВІТА» кандидатка у народні депутати України по 12 виборчому округу Олена Верлан-Кульшенко у прямому ефірі підіб’є підсумки власної виборчої кампанії. Пані Олена планує розповісти про враження від виборчих перегонів, про зустрічі з виборцями, про підтримку родини, друзів та однодумців. Водночас, зважаючи на події останніх днів та публікацію пані Олени на своїй сторінці у Фейсбук, можна очікувати, що мова також піде про брудні технології, які використовувалися проти неї.

Олена Верлан-Кульшенко завжди наголошую, що вважає за честь той факт, що її у виборчій кампанії підтримав п’ятий Президент України Петро Порошенко. І зауважує, що депутатський мандат для неї - не мета, а інструмент. Адже вона відбулася як викладачка Вінницького медуніверситету, займається судовою практикою, супроводжує медичні справи в суді з колегами-адвокатами. А ще вона - волонтерка, яка із перших днів війни опікується ветеранами АТО, лікуванням і реабілітацією поранених бійців.

- Я проти чорного піару! Люди мають право вибирати свого кандидата із правдивої інформації. За останні тижні я стільки усього нового почула про себе від своїх опонентів по 12-му окрузі. Бог їм суддя… Я дуже шкодую, що дали їм шанс паразитувати, поки ми ночами зустрічали загиблих і молились Господу, аби укріпив наших синів! Я дуже шкодую, що не ми пішли єдиним фронтом на місцеві вибори у 2015, бо тоді ми мали Донецький аеропорт і Дебальцево, - не мали часу на агітацію і політичний піар! Я шкодую, що із міркувань етики і поваги до родин загиблих, я не писала пост про загиблого Героя, аби не виставляла фото тих, хто залишився без батька, сина… А треба було, щоб люди дивились в очі цим родинам, - дивились і розуміли їх біль, величезну страшну втрату. Це ціна нашого спокою!

Я шкодую, що за ці п'ять років я поховала своїх учнів, друзів і побратимів. Моя мама, маленька, сивенька, кожного разу проводжала мене на фронт і тихо плакала. Вона відмовилась летіти до сестри в Ізраїль, бо на війну пішов Славік - мій старший син. І серце її не витримало нас трьох на війні - мене і двох синів, - розповідає пані Олена.

Вона переконана, що 21 липня люди прийдуть на виборчі дільниці з твердим розумінням, що у Верховній Раді повинні бути фахівці і патріоти, які дбатимуть про країну, а не власні кишені.

Теги: Олена Верлан-Кульшенко анонс ефір ВІТА 
Матеріали по темі