Політика

Олійник на завтра скликає сесію Вінницької облради

14 березня 2017, 16:44

15 березня о 10 годині ранку відбудеться позачергова сесія Вінницької облради, на якій розглянуть одне питання.

У відповідь на звернення громадських об’єднань, які вимагали провести сесію, голова облради Анатолій Олійник підписав розпорядження, згідно якого позачергову сесію проведуть 15 березня. На розгляд виносять лише питання:

«Про звернення представників громадських об’єднань до Президента України Порошенка П.О., прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Верховної ради Парубія А.В., Генерального прокурора Луценка Ю. В. щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей України (додається)», - зазначено в розпорядженні.

Вимогу щодо скликання позачергової сесії висунули активісти, які палили шини під СБУ, а сьогодні вийшли з мітингом під облраду та ОДА. Саме надворі вони зачитували вимоги і текст звернення. Потім - вимагали, щоб вийшов голова облради, але він в той час разом з головою облдержадміністрації нагороджував добровольців. Для «переконливості» місцевий актив підніс до облради шини та діжку. Представники голови облради попросили зачекати, але громадяни увійшли до конференц-зали, де проходило нагородження.

Після того вони почали вимагати негайно скликати сесію, щоб дійти згоди. Анатолій Олійник запросив їх до свого кабінету. Як пройшли наступні дві години, поки в облраді врегулювали юридичні та технічні питання скликання позачергової сесії, можна подивитись у фоторепортажі, після відео.

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада 
Матеріали по темі