Суспільство

Олійник взяв участь в засіданні комітету ВР. Обговорювали адміністративно-теритріальний устрій України

15 травня 2017, 14:45

15 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник та керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко беруть участь у круглому столі на тему: «Шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади», засідання якого відбулося у Верховній Раді України.

Про це Вінниця.info повідомляє прес-служба Вінницької обласної Ради

Зустріч ініційована заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергієм Кудлаєнком.

Як повідомив парламентар, експертна дискусія за участі представників органів місцевого самоврядування Вінниччини стала логічним продовженням зустрічі у Вінниці під час виїзного засідання Комітету у Вінниці, що відбулась 30 березня 2017 року.

– Учасники березневої зустрічі, представники місцевих громад Вінницької області порушили низку питань, що потребують більш детального роз’яснення – госпітальні та освітні округи, розбудова системи адміністративних послуг, механізми співробітництва та бюджетні трансферти для об’єднаних громад. Тому було вирішено продовжити дискусію у травні із залученням експертів та представників профільних міністерств на центральному рівні, – повідомив народний депутат.

В рамках засідання також відбувся семінар-дискусія, в ході якого розглянуто питання удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України.

Під час обговорення напрямків реформи з децентралізації виступили і відповіли на запитання присутніх заступник голови Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко та заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

У семінарі взяли участь голови районних і сільських рад Вінниччини, представники Асоціацій міст та органів місцевого самоврядування, а також директори департаментів Міністерства освіти і науки, Міністерства фінансів, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Метою зустрічі мають  стати пропозиції для врахування законодавчими органами влади під час підготовки законопроектів з питань децентралізації та реформи місцевого самоврядування в Україні.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької обласної Ради

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Олійник вінницька обласна рада засідання 
Матеріали по темі