Суспільство

Омолоджуючий масаж обличчя від Юлії Самодрал

26 лютого 2019, 09:58

Кожна жінка мріє залишатися молодою якомога довше. Масаж обличчя - це одна з найбільш затребуваних процедур, яка дозволяє поліпшити стан обличчя (підтягнути м’язи, зняти набряки, покращити колір шкіри), не використовуючи ін’єкційні методи. Окрім того такий вид масажу повертає красу і молодість, стабілізує кровообіг і сприяє підвищенню пружності шкіри.

В масаж-студії корекції обличчя та тіла «SaJeS» вам запропонують різноманітні техніки, кожна з яких направлена на усунення конкретної проблеми. Проте родзинкою студії є авторська запатентована техніка FaceSculpt від засновниці Юлії Самодрал, яка обумовлена комбінацією декількох прийомів:

  • м'язово-структурний, який тримає безпосередньо м'язовий корсет обличчя та спрямований на підтяжку обличчя;

  • судинний (протикуперозний), направлений на роботу із судинами;

  • лімфатичний, який знімає набряки.

В «SaJeS» масаж ообличчя розпочинається з пропрацювання спини, тим самим запускається посилений кровоток і лімфоток, також процедура включає шию, область декольте, руки та комірцеву зону, від якої безпосередньо залежить стан грудних м'язів та нижньої лицьової частини - зони підборіддя.

Масаж обличчя стимулює кровообіг і процеси метаболізму, розкриває пори, тим самим покращуючи дихання шкіри. В результаті спрямованого впливу тканини та м'язи обличчя зміцнюються, шкіра істотно розгладжується, стає більш еластичною. У зрілої шкіри спостерігається ефект омолодження.

Хочете помолодшати на декілька років? Обов’язково відвідайте дану процедуру та збережіть природну красу обличчя на довгі роки.

Адреса масаж-студії корекції обличчя та тіла "SaJeS": м. Вінниця, вул. Пушкіна, 25. Запис за ☎ 068 441 44 34 або 063 121 06 51.

https://www.facebook.com/massageStudioByJuliaSamodral

https://www.instagram.com/massagebyjuliya/

Теги: лікування краса поради  
Матеріали по темі