Суспільство

Онлайн тренування із Студією здоров'я Олени Крутікової

8 квітня 2020, 10:07

Вже прийшли перші теплі дні, все квітне і здається , що повинно з'явитись більше енергії та сил...Але ні.. нас усіх "накрив" карантин. І вже вимиті всі кутки в квартирі і спечені всі тортики, переглянуті всі серіали і навіть читати не особливо вже й хочеться.. І вас "накриває" хвиля страхів і навіть депресія. Про що це ? Про те, що ваше тіло прагне рухів! Студія здоров'я Олени Крутікової підготувала для вас декілька варіантів, як урізноманітнити однакові дні дома і не втратити форму. Обирайте, що до смаку вам:

1) персональне онлайн тренування по системі Polestar Pilates. І це зовсім не те, що ролики на You Tube. На такому тренуванні тренер слідкує за виконанням кожної вправи, коментує всі деталі, слідкує за вашим диханням, детально пояснює виконання вправ. А головне, що займатися можна із будь-якого куточку світу і в зручний для вас час!

2) групове онлайн тренування у вас вдома.

3) курс BodyflexОКСИ, який включає 11 різноманітних тренувань дихальних вправ, які підтягнуть ваше тіло, зроблять пласким живіт, збільшать життєвий об'єм ваших легень і зміцнять імунітет. Якраз те, що потрібно в сьогоднішніх реаліях.

У онлайн-занять немає недоліків, лише одні переваги: персональний тренер у вас вдома, підтримка, а також тренування дома сприятиме підвищенню рівня самоорганізації. Приєднуйтесь до Студії здоров'я Олени Крутіковоїта тримайте себе у формі навіть знаходячись вдома.

Для запису телефонуйте: (097) 457-02-14

Теги: спорт коронавірус спортзал 
Матеріали по темі