Культура

Operafest Tulchyn 2020 відбудеться: депутати повернули 2 мільйони гривень на галузь культури

17 грудня 2019, 11:29

Operafest Tulchyn 2020 відбудеться і обласна рада підтримає його фінансово. 17 грудня стало відомо, що 2 мільйони гривень, які перенаправили з фестивалю на економіку, знову повернули галузі культури.

«Сьогодні можу запевнити усіх, що управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації знайшло порозуміння з членами бюджетної комісії обласної ради, і ті два мільйони, про які говорить весь «Фейсбук», залишаються в бюджеті галузі культури на 2020 рік!!», - зазначила у соцмережі керівниця управління культури Вінницької ОДА Ольга Дернова.

Разом з тим, під час сесії Вінницької обласної ради голова бюджетної комісії Геннадій Мазур наголосив, що кошти, які виділяють на Operafest Tulchyn потрібно використовувати прозоро.

«Питання фінансування фестивалю Operafest Tulchyn вже не один рік гостро стоїть перед депутатами, адже ми і досі не маємо уявлення куди йдуть кошти платників податків. Ніхто не може відзвітувати про використання коштів протягом трьох років», - аргументував раніше депутат .

Нагадаємо, що 16 грудня організатори фестивалю, представники ОДА та партнери заходу провели спільний брифінг. Одні – розповідали про важливість Operafest Tulchyn, його соціальне та економічне значення, інші – запевняли, що зроблять все можливе, аби фестиваль відбувся.

На початку літа в Тульчині проходив масштабний Operafest Tulchyn, який зібрав кілька тисяч відвідувачів. Operafest розпочався концертом і українсько-німецькою прем’єрою. Оперета «Гуцулка Ксеня» зівала овації Організатори дивували не лише прем’єрами та легендарними виставами, але й декораціями. Завершився фестиваль опери грандіозним шоу та феєрверком.

Вінниця.info

Теги: Operafest Tulchy фестиваль 
Матеріали по темі