Здоров‎’‎я

Оперативна інформація: на Вінниччині перевірили нові підозри, коронавірусу не виявлено

22 березня 2020, 11:22

Станом на 10 годину ранку 22-го березня у Вінницькій області не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус.

Про це повідомляє прес-служба Лабораторного центру МОЗ у Вінницькій області.

На території регіону було зареєстровано 17 підозр на COVID-19. Зразки матеріалів від 15-ти захворілих були досліджені. Коронавірус не виявлено. Зразки матеріалів від 2-х захворілих досліджуються.

В Україні за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 47 (3 з них – летальні) позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (25), Житомирська (2), Київська (4), Донецька (1),Івано-Франківська (2), Дніпропетровська (2), Харківська (1), Львівська (1), Тернопільська (1) області та м. Київ (9). 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

Нагадаємо, що 21 березня у Вінницькій ОДА відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого прийняли рішення про посилення карантинного контролю в регіоні.

У Вінниці з понеділка продуктові ринки працюватимуть до 14-ї години, «домашню молочку» заборонили продавати. Тимчасово скасували пільговий проїзд для пенсіонерів у години-пік.

Раніше ми писали, що коронавірус може зберігатися протягом певного часу на різних поверхнях, а також – у повітрі. Професор Вінницького медуніверситету просить літніх людей самоізолюватись і закликав матусь не збиратись компаніями під час прогулянок.

Вінниця.info

Теги: коронавірус захворювання МОЗ  
Матеріали по темі