Політика

ОПОРА фіксує дочасний старт агітаційної кампанії на Вінниччині. Фото

11 червня 2019, 09:53

У Вінницькій області спостерігачі з початку виборчої кампанії фіксують рекламу політичних партій та потенційних кандидатів у народні депутати. Про це повідомляє ОПОРА.

Так, у Вінниці розміщена зовнішня реклама політичної партії «Європейська солідарність». У місті встановлено білборди із зображенням Петра Порошенка та написом «Обирай НАТО і ЄС. Долучайся! Європейська солідарність».

Розміщено у місті також білборди з написами «Лідерство це відповідальність. Гройсман. uastrategy.org» та «Українська стратегія. Володимир Гройсман. strategy.ua», які рекламують політичну партію «Українська стратегія Гройсмана».

Також у Вінниці зафіксовано білборди з зображенням Андрія Білецького та написом «Разом ми сила, що захищає країну. Андрій Білецький. Національний корпус».

Крім того, 9-10 червня на Вінниччині відбулися заходи щодо представлення партії «Голос». Так, у Вінниці на площі Василя Стуса лідер партії Святослав Вакарчук під час прес-брифінгу розповів про головні принципи партії та перші законопроекти, які пропонуватиме «Голос», представив кількох представників своєї команди,зокрема Ярослава Юрчишина та Олександру Устінову. Після цього відбувся безкоштовний концерт гурту «Океан Ельзи». Політичну партію активісти презентували також у містах Липовець, Погребище, Ямпіль, Гайсин, Калинівка.

Також спостерігачі ОПОРИ повідомили, що в місті Липовець 9 червня у поштових скриньках місцевих жителів з’явилась газета «Життя Вінниччини», в якій, зокрема, надруковано інтерв’ю з народним депутатом Русланом Демчаком (виборчий округ №18). У тексті публікації йдеться про те, що Руслан Демчак планує балотуватися до Верховної Ради і буде «відстоювати вирішальний вибір України на користь Європейської інтеграції та допомагати своєму округу».

Згідно з даними ЦВК станом на 10 червня у Вінницькій області зареєстровано лише одного кандидата у народні депутати – самовисуванця Віталія Клопотовського у виборчому окрузі №16 (Ямпіль). Реклами цього кандидата поки що не зафіксовано.

«Поки кандидат не зареєстровані, їхні матеріали вважаються рекламою із політичним змістом і не підпадають під обмеження, встановлені виборчим законодавством. Лише після реєстрації кандидатів ці матеріали вважатимуться агітацією і повинні мати необхідні вихідні дані та бути розміщені за кошти виборчого фонду відповідно до частини 23 статті 74 та частини 7 статті 73 Закону України «Про вибори народних депутатів України»»,– коментує координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборам у Вінницькій області Наталія Величко.

Вiнниця.info

Теги: вибори ОПОРА  
Матеріали по темі