Політика

"Опора" заявляє про факти агітації у Вінницькій області, , які можна розцінити, як підкуп виборців

18 жовтня 2010, 11:50

Громадянська мережа "Опора" заявляє, що у Вінницькій області зафіксовано спроби агітації політичних партій, а особливо кандидатів в депутати за мажоритарними округами, які можна розцінити, як факти підкупу виборців.

Про це повідомила координатор довготермінового спостереження на Вінниччині ГМ "Опора" Наталія Величко.

Вона повідомила, що зокрема відбувалось «дарування» спортивних та дитячих майданчиків (Жмеринський р-н, Каливський р-н, м. Вінниця).

Н.Величко зауважила, що непоодинокими є повідомлення про спроби окремих політичних сил вести підготовку до так званої технології «Піраміда», подібні повідомлення поступали щонайменше з трьох районів області. «Пропонуються 100 грн. людині за голосування до дня виборів та 100 грн. після. Для цього формуються списки людей включених до можливого залучення, беруться паспортні данні. В основному це літні люди в сільських територіях», - повідомила вона.

За її словами, по 100 гривень ще нікому не давали, а паспортні дані збирають, також підтверджених заяв від людей поки що немає, але наразі збирається інформація.

Таким чином, представники "Опори" прогнозують, що в умовах обмеженого часу та посилення інтенсивності виборчих процесів збільшиться кількість фактів гострого протистояння політичних сил та кандидатів на виборні посади, використання заборонених технологій та протистояння в правовому полі, використання адміністративного ресурсу.

Також ГМ "Опора" звертається до громадян, що ГМ запроваджено телефон гарячої лінії для екстрених повідомлень про порушення виборчої агітації та процесу виборів – (0432) 69-44-32.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі