Економіка

Опублікували перелік вінницьких будинків, які не платять «комуналку». Найбільший борг – півмільйона гривень

23 липня 2019, 14:37

Вінничани боргують за гарячу воду і послуги теплопостачання понад 103 мільйони гривень. 29 споживачів не заплатили по 100 тисяч гривень.

«Боржники є ледь не в кожному будинку міста. Навіть якщо більшість мешканців будинку сплачують справно, то є сусіди, які нехтують рахунками і накопичили вже чималу заборгованість. Такі споживачі-неплатники погіршують загальну картину розрахунків за послуги», - зазначають у прес-службі «Вінницяміськтеплоенерго».

Комунальне підприємство опублікувало перелік будинків та розмір їх заборгованості. Лідером антирейтингу є висотка за адресою вул.Жуковського,10. Там жителі не заплатили на комунальні послуги 529 472 гривні. Будинок по вул.Пирогова,59А боргує 472 244 гривні, висотка за адресою вул.Пирогова,73/А – 471 213гривень.

В переліку боржників – понад 1400 будинків. Найменша заборгованість – 3 гривні 60 копійок.

Чи має ваш будинок заборгованість, дивіться за посиланням: http://vmte.vn.ua/arrears.html?fbclid=IwAR1NgYrT2smFO2tv-i9gT3UJ7CPiaQYBGJsshhr_Q32OkKV-OH0bwvsqWtU

«Якщо борг великий і ви не можете його погасити одразу, підприємство йде назустріч і пропонує реструктурувати борг, сплативши його частинами. Головна умова при реструктуризації – одразу сплатити 30% від усієї суми, решту – частинами протягом визначеного періоду. Крім цього, обов’язково необхідно сплачувати поточні нарахування», - наголошуює підприємство.

Вінниця.info

Теги: тариф теплопостачання  
Матеріали по темі