Новини компаній

Оренда авто у Львові: що потрібно знати місцевим жителям і туристам

16 лютого 2021, 17:03

Львів - один з найпопулярніших міст Західної України, який щорічно відвідують сотні тисяч відпочиваючих і ділових туристів. Сюди їдуть для екскурсій і розваг, ознайомлення з визначними пам'ятками і культурою тутешніх місць, а також для вирішення ділових питань. Нерідкими гостями у Львові є і жителі Вінниці, які часто прилітають сюди на літаку або приїжджають на поїзді, а на місці для зручності беруть машину напрокат.

Выбираем транспортное средство

Звертаючись в сервіс прокату авто у Львові, можна здивуватися різноманіттям пропонованого транспорту. Якщо раніше прокат авто асоціювався лише з найпоширенішими бюджетними моделями «легковиків», то сьогодні це також елітні автомобілі бізнес класу, комерційний автотранспорт, місткі мінівени для великої групи людей і навіть розкішні кабріолети. Крім того, при необхідності орендувати можна навіть двоколісного «залізного коня». Наприклад, популярний вітчизняний автопрокат https://bls.ua/ пропонує в оренду мотоцикли різних моделей і потужності двигуна на термін від одного дня місяця і більше. Завдяки настільки багатому асортименту засобів пересування, оренда авто у Львові не доставляє ніяких складнощів навіть для найвибагливіших у виборі людей. Тим більше, що підібрати і забронювати вподобаний автомобіль можна в режимі онлайн прямо на сайті сервісу bls.ua, а взяти машину в прокат можна з поверненням в будь-якому місті країни, де працює компанія.

Тест-драйв прокатного авто без застави

Сервіс прокату авто BLS надає своїм клієнтам можливість особисто переконатися в правильності вибору марки і моделі транспортного засобу. Для цього можна взяти обрану машину, кабріолет, мінівен або мотоцикл на прокат на добу і повноцінно випробувати транспорт в справі. Слід зауважити, що при укладанні договору оренди вартість послуги буде прямо залежати від таких факторів:

  • класу, марки, моделі і типу автомобіля;
  • тимчасових термінів його використання.

Фірма BLS надає максимальні знижки і бонуси тим, хто зацікавлений в довгостроковій співпраці і вважає за краще брати авто напрокат на тривалі терміни. Однак навіть добовий прокат автомобілів будь-яких класів тут коштує недорого в порівнянні з дрібними конкурентами, які змушені закладати в ціну свої високі оперативні витрати, щоб отримати хоча б невеликий прибуток. І тільки великі і впевнено стоять на ногах сервіси прокату з великою клієнтською базою та широкою географією роботи економлять за рахунок масштабу і пропонують мінімальні ціни при високій якості послуг.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Львів турист оренда авто 
Матеріали по темі