Суспільство

Останній день отримати приз від АТ «Вінницяобленерго»

3 березня 2021, 12:37

Карантин змусив усіх інакшим поглядом подивитись навколо. Побачили те, що не помічали, зробили те, на що бракувало часу, а головне – почали цінувати комфорт та безпеку. Ми вже не уявляємо життя без смартфону. Он лайн робимо уроки, по відеозв’язку спілкуємося з рідними. Все це маємо й користуємось завдяки електроенергії. Без неї сучасне життя не уявити. Але за неї теж треба платити.

Саме для зручності споживачів АТ «Вінницяобленерго» рік тому вдосконалило свої сервіси. Зважаючи на існуючу епідеміологічну ситуацію та максимально враховуючі пропозиції вінничан компанія вдосконалила систему передачі показників лічильників.

Основними каналами передачі показників за спожиту електроенергію стали чат-боти в найпопулярніших месенджерах Viber (viber://pa?chatURI=patvoe) та Telegram (http://t.me/pat_voe_bot).

Вінничани швидко зрозуміли легкість та зручність користування цими каналами та за рік кількість їх користувачів сягнула 150 000.

Для реєстрації в чатах достатньо обрати найзручніший з них,ввести номер мобільного телефону (одноразово) та наприкінці кожного місяця передавати актуальні показники лічильника. Слід пам’ятати, що для коректного нарахування оплати за використану електроенергію необхідно подавати показники лічильників протягом п’яти діб - два останніх дні місяця та перші три дні наступного.

Довела свою ефективність і фотофіксація показників лічильника. Це допомагає уникнути плутанини з рахунками, що виставляє ТОВ «ЕНЕРА», а дистанційність їх передачі зменшує ризики зараження інфекційними захворюваннями.

Додатковою перевагою для користувачів чат-ботів стала можливість отримувати завчасну інформацію щодо планових відключень електроенергії, а також оперативні повідомлення щодо причин та термінів усунення аварійних знеструмлень.

Вагомим бонусом від АТ «Вінницяобленерго» стало запровадження системи із матеріального заохочення користувачів онлайн-сервісів. Минулого року було проведено конкурс «Найсумлінніший споживач - 2020», за результатами якого вінниччани отримали 6 смартфонів, 30 поповнень мобільного рахунку та суперприз – планшет.

Цьогоріч протягом трьох місяців (з 1 березня до 31 травня) триватиме конкурс для побутових споживачів «Сучасний споживач - 2021». Щомісяця шляхом жеребкування (в рандомному режимі - https://www.random.org/) розігруватиметься 2 смартфони. Один з них присуджуватиметься учаснику, який вперше передав покази через сервіси VIBER (http://vb.voe.com.ua) або TELEGRAM (http://t.me/pat_voe_bot). Другий – учаснику, який скористався даними сервісами протягом трьох поспіль місяців до місяця, коли проводився відбір кандидатів. У фіналі конкурсу серед всіх учасників, які були визнані протягом терміну дії конкурсу, окрім власників смартфонів, розігруватиметься суперприз – планшет.

Сьогодні останній день подання показів лічильників за лютий, а отже і шанс отримати коштовний приз від АТ «Вінницяобленерго». Повідомте про це своїм знайомим та близьким. Допоможіть старшим людям встановити на телефони чат-боти. Потурбуйтеся про їх час та здоров’я!

Бережіть себе! Нехай життя було світлішим!

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінницяобленерго 
Матеріали по темі