Суспільство

Останній коридор затемнень 2020 року: що вінничанам варто зробити у цей період, а від чого відмовитись. Поради астролога

30 листопада 2020, 15:04

Наприкінці листопада та на початку грудня буде останній коридор затемнень у 2020 році. Він розпочнеться місячним напівтіньовим затемненням 30 листопада і закінчиться сонячним затемненням 14 грудня. Цей двотижневий період астрологи називають коридором затемнень.

Астролог Марія Левченко розповіла Вінниця.info, що варто робити у період коридору затемнень, а від чого відмовитися, щоб не нашкодити собі і своїм планам. За три доби до затемнення і за три доби після затемнення не можна робити ніяких важливих справ. Бути уважним до свого емоційного стану і здоров’я.

«Сьогодні у нас день повня. Наступила вона об 11:41 год. за місцевим часом. Ми, звичайно, цього не бачили, тому що в нас день.

Повня – це день шабашу відьом, день чаклунів. За статистикою, в такий день найбільша кількість аварій, злочинів, самогубств. Місяць впливає на наші вчинки, самопочуття, тому що це найближче до нас небесне тіло.

Ні один фізик не може пояснити такого загадкового впливу місяця на нас. Тому сьогодні у нас не просто повня, вона ще співпадає із зловісним небесним знаменням – з початком того самого коридору затемнень. Чому називають наш 2020 рік таким нещасливим? Тому що є Касьянів день («зайвий» день у календарі). Лише раз у 18 років буває 6 зловісних знамень, ось в цьому році – п’яте. Воно співпадає якраз із повнею.

Завжди через 2 тижні після одного затемнення, буває інше затемнення (відбудеться 14 грудня о 18:27 год) – повне сонячне затемнення. Побачити його у Вінниці ми зможемо аж у 2126 року. Так що будемо дивитися по телебаченню, як у Південній півкулі Землі відбудеться дуже красиве зловісне знамення», – розповідає Марія Левченко.

Що не варто робити у період коридору затемнення?

  • не бажано їхати у подорож;
  • не можна подавати заяву на шлюб і одружуватися, бо шлюб буде нещасливим;
  • різко змінювати свої плани;
  • конфліктувати.

Що варто зробити?

  • ставити цілі;
  • бути уважним до своїх думок і бажань;
  • підтримувати здоровий спосіб життя;
  • працювати над минулими помилками.

«У повню можна зробити дуже цікаву астрономічну практику. Під час місячного затемнення ми можемо позбутися різних шкідливих звичок, комплексів, хвороб. Дуже спрацьовує це.

Ми лягаємо головою на північ, запалили свічку, випили води і уявили свого двійника із комплексами. Потім починаємо відсовувати як можна далі від себе. А під час сонячного затемнення, то ми вже лягаємо головою на схід і теж проробляємо астрономічну практику. Хоча це зловісне небесне знамення, і зважаючи на те, що воно буде спостерігатися у південній півкулі, воно впливає на всіх землян однаково» – каже Марія Левченко.

Також астролог додала, що повня – це ніч безсоння. На молодих людей це ніяк не впливає, а люди похилого віку навпаки відчують повний місяць «на собі». В когось може бути депресія, агресія, безсоння, зміна артеріального тиску.

«У повню дуже чутливими стають жінки, можуть бути прояви агресії. А от чоловіки стають біль агресивними у період місячного затемнення», – додає Марія Федорівна.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: затемнення астролог поради 
Матеріали по темі