Суспільство

Остання сесія Вінницької облради 7-го скликання: книжки в подарунок і нагороди. Фоторепортаж

29 жовтня 2020, 12:37

29 жовтня депутати Вінницької обласної ради 7-го скликання зібрались на свою останню позачергову сесію. В умовах карантину з дотриманням санітарних норм. В сесійній залі були 45 обранців, які розглядають 26 питань порядку денного. Сесію скликали для прийняття важливих питань допомога родинам загиблих учасників АТО/ООС, медицина та створення нового комунального підприємства «Центр громадського здоров’я».

Але перед початком сесійного засідання депутатам подарували на пам'ять книжки «Визначні пам’ятки Вінниччини», які видали за кошти обласного бюджету та вручили Грамоти і Подяки.


Під час сесії депутати затвердили Порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Матеріальна допомога виплачуватиметься членам сім’ї загиблого (померлого) вінничанина, учасника АТО/ООС до Дня пам'яті захисників України. Розмір допомоги становить один прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня поточного року.

Фоторепортаж з останньої сесії 7-го скликання:
Більше фото в слайдері.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: сесія облради депутати голосування остання сесія 
Матеріали по темі