Культура

Острозька академія показала Вінниці свою історію: вистава просто неба, картини і переклад унікальної Біблії. Фоторепортаж

28 квітня 2017, 17:08

 28 квітня до Вінниці привезли історію Острогу. У художньому музеї відкрили виставку пейзажів міста, а на площі Тараса Шевченка показала виставу про створення легендарної Острозької академії.

«Ідея виникла рік тому. Для нас це дуже важлива дата – 440 років заснування Острозької академії, а тепер ми наближаємося до ще однієї важливої дати – 25 років відродження її в Україні. Ці всі речі ми хотіли відзначити не просто «офіціозом» і гарними словами. Хотіли зробити справжнє свято. Щоб люди усвідомили, що Острозька академія – це не просто якийсь навчальний заклад в Україні, це наша історія, надзвичайно цікаві події, особистості. Так і з’явився «Острозький Ренесанс», бо академія відродилася, місто відроджується. Острог був містом князів, відомих людей, вчених. Острозька академія якраз гуртувала навкруг себе вчених різних конфесій», - розповіла директор музею Національного університету «Острозька академія» Анастасія Хеленюк.

Привезли до Вінниці і унікальний переклад Острозької Бібілії Рафаїла Турканюка.

На площі Тараса Шевченка студенти показали міні-виставу про створення Острозької академії. Автентичний одяг, хор та історичні образи «перенесли» глядачів у XVI століття.

 

 

 

Вінниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: музей транспорт 
Матеріали по темі