Суспільство

Осучаснений вертеп: в Барі Олега Винника перетворили на біблійного персонажа. Відео

13 січня 2020, 13:20

В місті Бар, що на Вінниччині, встановили незвичний вертеп. Окрім фігур маленького Ісуса, Марії та Йосипа, місцевий майстер зобразив одного з волхвів у образі популярного співака Олега Винника. Скульптура утворила навколо себе великий ажіотаж, люди фотографуються, а деякі поруч співають вже не тільки колядки та щедрівки, але й пісні Винника.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Жителі м. Бар одразу впізнають фігуру українського співака – Олега Винника. Подивитися на «дерев’яного» Винника у ролі біблійного царя, містяни приходять навіть родинами.

«Мені цей вертеп подобається, тому що ми стали популярними. Я фанатка Олега Винника, як і моя 4-річна онучка. Ми слухаємо переважно «Ніно», – каже місцева жителька, Олександра Сичова.

Надія та Віра перевіряють у телефоні, наскільки схожий їхній кумир із біблійним персонажем. Кажуть, що найбільше схожий погляд, губи, ніс та колір очей. Тепер матір і з донькою біля вертепу співають не лише колядки та щедрівки, а й улюблені пісні Олега Винника.

Автор композиції, скульптор Володимир каже, щоб зробити копію Винника, йому знадобилося два тижні. Голова, ноги та тулуб з липи, всередині – металевий каркас.

Одяг для Винника-волхва підбирав уже інший майстер.

Якщо копію Винника робили цілеспрямовано, то схожість інших волхвів із нашими сучасниками вийшли випадковими. Уже незабаром вертеп демонтують, а всі фігури зберігатимуться на складі.

Скульптор каже, що якщо навкруги Винника піднявся такий ажіотаж, то на наступний рік, можуть бути інші зірки.


Раніше ми писали, що у Вінниці вертеп закидали грошима.

Вінниця.info

Теги: вертеп Олег Винник 
Матеріали по темі