Місто

Освідчення в коханні, Федишин, Pianoбой та Ляпіс 98. Біля «Книжки» відбувся концерт до Дня міста. Фото і відео

14 вересня 2019, 23:42

Фіналом святкування Дня міста став концерт на площі В. Стуса. Тисячі вінничан танцювали та підспівували українській співачці Ірині Федишин, гурту Pianoбой та Сергію Міхалку із оркестром Ляпіс 98.Приємним сюрпризом стало вручення колясок родинам немовлят, які народилися у День міста, та пропозиція руки і серця. Її зробив вінничанин Андрій своїй коханій Людмилі.

Ведучими церемонії закриття свята стали Олександр Степаненко та Вадим Квик з команди «Отдихаєм вмєстє».

Першою на сцену вийшла Ірина Федишин. Окрім музичних композицій, вона подарувала вінничанам музичний диск та футболку із своїм зображенням.

Справжньою несподіванкою стало романтичне зізнання у коханні зі сцени і пропозиція одружитись від вінничанина Андрія Людмилі. Дівчина була дуже розчулена і сказала «Так!». Хлопець подарував їй каблучку та великий букет білих троянд.

А після того концерт продовжився виступом Дмитра Шурова та гурту Pianoбой. Виконавець багато спілкувався з публікою, грав на різних музичних інструментах, танцював. Розповів, що раніше жив на вулиці Келецькій і кожного дня гуляв на 600-річчя. Також зізнався, що у Вінниці досі живе його дідусь, який незабаром святкуватиме 90-річчя.

Ще одним сюрпризом для всіх стало вручення подарунків родинам, в яких у День міста з’явилися дітки. До початку фінального концерту святау місті вже народилось троє хлопчиків та троє дівчаток. Привітання приймали їхні рідні. Міський голова вручив вінничанам коляски та м’які іграшки.

Білоруси Сергій Міхалок та оркестр Ляпіс 98 «порвали» публіку легендарними хітами рок-музики.

Як все було, дивіться у фото та відео.


Вінниця.info

Теги: свято День міста концерт біля Кнжки 
Матеріали по темі