Економіка

Палац Потоцьких в Тульчині подали до переліку об’єктів «Великого будівництва» закладів культури на 2021 рік

11 серпня 2020, 15:22

Палац Потоцьких в Тульчині, на території якого триває реконструкція та впродовж кількох років організовували міжнародний фестиваль «OPERAFEST TULCHYN», подали до переліку об’єктів програми «Великого будівництва» закладів культури на 2021 рік. В області сподіваються, що в рамках цієї програми вдасться відремонтувати ліве крило палацу, яке впродовж близько 30 років не ремонтували.

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації під час виїзного прийому громадян в Тульчині 11 серпня.

«Були біля палацу. Дуже добре будується площа, але ще хотілося б відремонтувати те крило, яке стоїть вже років тридцять в такому стані. Будемо над цим працювати. Ми подали цей об’єкт до переліку об’єктів «Великого будівництва» закладів культури. І я думаю, що піде рух у цьому питанні», – розповів посадовець.


Варто зазначити, що до переліку «Великого будівництва» у 2021 році вирішили додати культурні об’єкти. Відтак, керівники райдержадміністрацій мають прокомунікувати з головами ОТГ, аби ті проявляли ініціативу та розробляли проектну документацію для співфінансування з ДФРР.

Як йдеться на сайті Вінницької облдержадміністрації, таке завдання перед очільниками районів 5 серпня поставив заступник голови ОДА Олександр Піщик.

Посадовець зауважив, що це мають бути об’єкти капітального будівництва: не термомодернізація та утеплення фасадів, а створення нового сучасного культурного простору. Таку підтримку держави, насамперед, отримають місця, де є історична спадщина.

«Цьогоріч ми почали реалізацію програми «Велике будівництво» й, окрім доріг, у нас 100 садочків, 100 стадіонів, 100 шкіл по всій Україні. Наступного року до об’єктів спортивної та освітньої інфраструктури додадуться і культурні об’єкти. Перелік об’єктів, які збудують за державні кошти, наразі формується. Тому на Вінниччині розпочинати роботу в цьому напрямі необхідно вже сьогодні»,наголосив тоді Олександр Піщик.

Фото корпусу, яке планують відремонтувати, станом на 2019 рік

Нагадаємо, раніше ми писали, що на території Палацу Потоцьких в Тульчині триває реконструкція.

Станом на квітень 2019 року в області планували перебудову лівого крила палацу на готельний комплекс.

Вінниця.info, відео – з фейсбук-сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Палац Потоцьких Тульчин OPERAFEST TULCHYN Велике будівництво Борзов 
Матеріали по темі