Економіка

Палац Потоцьких в Тульчині та муздрамтеатр імені Садовського у Вінниці – в списку «Великої Реставрації»

22 жовтня 2021, 10:25

Дві вінницькі пам’ятки архітектури – Палац Потоцьких в Тульчині і музично-драматичний театр імені Садовського у Вінниці, отримають субвенцію на реставрацію. Цих два об’єкта включили у програму «Велика реставрація».

Про це у Фейсбук написав голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

«Два вінницьких об’єкта отримають субвенцію на реставрацію! Вчора це погодив бюджетний комітет. А значить – найближчим часом розпочнеться фінансування цих об’єктів за рахунок бюджету Міністерства культури та інформаційної політики України.

Це новий етап для культурного розвитку Вінниччини. Це крок до порятунку і збереження нашої спадщини - нашої ідентичності, історії та нас самих. «Велика реставрація» – наочний приклад розуміння ваги культури і поступової зміни усвідомлення та ставлення до культури на рівні держави», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, у травні Міністерство культури та інформаційної політики оприлюднило список об’єктів культурної спадщини, що пройшли відбір у межах державної програми «Велика реставрація». Об’єктів з Вінниччини у списку не було.

Але вчора міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що у межах програми «Великої Реставрації» будуть профінансовані ремонтно-реставраційні роботи ще 26 культурних пам’яток. Серед них – два вінницьких.

Музично-драматичний театр імені Садовського (м. Вінниця)


Палац Потоцьких (м. Тульчин)

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото редакції та зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Велика реставрація пам'ятка архітектури театр імені Садовського Палац Потоцьких 
Матеріали по темі