Новини компаній

Паперові стакани, як важлива складова здорового харчування

30 грудня 2020, 10:57

У повсякденному житті нам часто доводиться стикатися з одноразовим посудом. Ми звикли до того, що чай або каву на вулиці зручно пити з паперового стаканчика з кришкою. Це надзвичайно зручно та надійно, а також приносить купу задоволення.

Паперовий посуд може бути з різного матеріалу, але найпопулярнішим на сьогодні є саме паперовий, який широко застосовується в усьому світі. Паперові стакани є зручними і практичними, а також підкуповують своєю гігієнічністю та екологічністю.

Для підприємців використання у своїй роботі такого посуду ще є фінансово вигідним. Наприклад, паперові стакани оптом в рази дешевше звичайного посуду, а також економія на митті багаторазового посуду достатньо відчутна. Та й, насамперед, у сьогоднішньому темпі життя не обійтись без швидкого харчування, де використання саме одноразового посуду є найбільш доречним і правильним.

Переваги паперових стаканів.

Виробництво паперових стаканчиків в Україні набирає значних обертів. Така тара стає все більше використовуваною серед продавців кави та інших гарячих напоїв, виробників різних продуктів харчування.

Така популярність обумовлена тим, що стакан з якісного картону з ламінуванням дозволяє не дати напою протікати через стінки і дно. А якщо такий посуд використовує заклад фаст-фуду, то жир з продукту харчування залишиться саме в стакані, а не на руках чи одязі.

Паперові стакани не тільки міцні і надійні, вони також мають ряд інших переваг:

паперові контейнери дуже легкі і не б'ються;

- зручні при транспортуванні;

- екологічні;

- немає потреби їх мити, що економить кошти, час і сили;

- матеріал стаканчиків гіпоалергенний, при нагріванні він не виділяє токсичних речовин;

- не мають стороннього запаху;

- повністю зберігають аромат і смак напою та їжі.

Паперові стакани оптом для Вашого бізнесу.

Паперовий стакан - це один з найпопулярніших маркетингових рішень, тому що на нього можна наносити інформацію та зображення рекламного характеру, а саме:

- рекламу продукту і бренду;

- акційні пропозиції;

- іншу інформацію рекламного характеру.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі