Місто

Мер Вінниці пообіцяв нову зброю та вручив сертифікат на 36 тисяч гривень Олексію Денисюку

26 вересня 2016, 11:42

26 вересня у міській раді нагородили вінничанина Олексія Денисюка, який на XV Паралімпійських іграх у Ріо виборов «бронзу» у стрільбі з пневматичної зброї. Мер Вінниці Сергій Моргунов доручив купити спортсмену професійну зброю для змагань. Олексію та його тренеру був вручений сертифікат на отримання річної стипендії Вінницької міської ради у розмірі 36 тисяч гривень.

Бронзовий призер розповідає, що розраховував на кращий результат, але суперники були достойні.

«Загалом я змаганнями задоволений, я отримав колосальний досвід. Але я розраховував на більш вище досягнення. Під час змагань в мене не виникало жодних труднощів, тому що до всього я підготувався завчасно, починаючи від режиму дня, закінчуючи харчуванням та тренуванням. Єдине з чим я не міг справитися, це хвилювання. В кінці я адаптувався і почав працювати. Такого плану змагання для мене вперше і надіюся не останні…», - каже Олексій.

27-річний вінничанин, який вже займається стрільбою понад 10 років, каже, що мріє потрапити на Олімпійські ігри.

Заслужений тренер України, тренер Олексія, Денис Мустафаєв розповідає, що бронзовий призер тренується постійно у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва. Виборов він «бронзу» зброєю, якій понад 30 років.

«Олексій прийняв цю вправу на 50 метрів з довільної зброї, стріляв він з радянської зброї. Цьому пістолету вже близько 30 років. Зброя вже стара. Для нього було б непогано купити сучасну зброю. Можливо і результат буде кращий. В Україні такої зброї нівкого немає. Коштує вона близько 2 тисяч євро», - каже тренер.

Міський голова Сергій Моргунов пообіцяв тренеру і спортсмену, що будуть виділені відповідні кошти для придбання професійної зброї.

Тренеру та спортсмену вручили сертифікат на отримання річної стипендії Вінницької міської ради у розмірі 36 тисяч гривень. Також їм вручили спортивну екіпіровку. 

Нагадаємо, Денис на Пaрaлімпіaді-2016 брав участь одразу в трьох вправах – на 10, 25 і 50 метрів. В стрільбі з пневматичної зброї на 10 метрів вінничанин став 20-м. A в фінaлі швидкіснoї стрільби нa 25 метрів він oтримaв 5-е місце. Нa відстaні 50 метрів вибoрoв 3 місце і oтримaв «брoнзу».

 

 

Вінниця.info

 

Теги: мер олімпієць 
Матеріали по темі