Місто

Паркани з гербом Вінниці і ремонт клубу. Фоторепортаж з центрального парку

29 листопада 2016, 16:44

 У Вінниці незважаючи на зимову погоду 29 листопада, продовжують монтувати огорожі навколо центрального парку, а в самому парку ремонтують металевий «кіоск» шахово-шашкового клубу.

Зі сторони вулиці Магістратської видно як виглядатиме майбутній паркан, навколо якого було ряд суперечок. Це секційна металева огорожа з гербом Вінниці. Кілька метрів огорожі поки що встановили лише позаду ресторану «Першотравневий».

 

Зі сторони площі Гагаріна продовжують монтувати огорожу, яка призначена для того, щоб пішоходи не виходили на дорогу.

 

 

В самому парку взялись за ремонт шашково-шахового клубу. Там залишився сам металевий каркас, в середину якого працівники засипають щебінь.

«Капітальний ремонт приміщення шахово-шашкового клубу розпочався два тижні тому. Наразі робітники демонтують старі стіни та стелю. Тут будуть зроблені нові металеві конструкції каркасу та покрівлі, підвісну стелю та освітлення. Також – влаштовано зовнішнє оздоблення вхідної групи та відмостки», – розповів прес-службі міськради в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

 

Тим часом, навпроти літнього театру працівники КП «Вінницязеленбуд» облаштували основу під центральну ялинку.

 

Нагадаємо, паркан навколо парку будує ТOВ «Підприємствo «Агропродсоюз» за 4,4 млн. гривень з ПДВ. Це ж підприємство виграло тендер на проведення капітального ремонту приміщень шашково-шахматного клубу на території ЦПКіВ ім. Горького в м. Вінниці. Вартість угоди склала 1,09 млн. гривень.

Вінниця.info

Теги: парк паркан 
Матеріали по темі