Місто

Паромна переправа, причал, торговий центр і Льодова арена: у Вінниці почали громадські обговорення по забудові «Бригантини». Фото

25 січня 2022, 12:25

Паромна переправа, причал, торговий центр, спортивні майданчики, автостоянка, Льодова арена та зона відпочинку. Це все у майбутньому може з’явитися на півострові Бригантина у Вінниці.

На сайті міської ради розмістили оголошення про проведення громадського обговорення «Детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг». Триватимуть вони до 24 лютого включно.

Нагадаємо, ще минулого року ажіотаж серед містян викликала новина про те, що на цьому місці, біля Південного Бугу, будуватимуть ТРЦ з McDonald’s. А нині, у міськраді вже повідомили про те, що стартують громадські обговорення та представили детальний план майбутньої території. Серед об’єктів, які існують там, десять у проєкті. А також, під реконструкцію підпадають ще два. Своєю чергою, редакція Вінниця.info вирішила детально розібратися, що і де може з’явитися.

Отже, містянам пропонують збудувати та облаштувати на Бригантині:

  1. Торговий комплекс
  2. Дитячий ігровий майданчик
  3. Спортивний майданчик
  4. Спортивний комплекс «Льодова арена»
  5. Автомобільна стоянка
  6. Причал «Бригантина»
  7. Кафе
  8. Рекреаційна зона активного відпочинку
  9. Майданчик для обслуговування мосту
  10. Паромна переправа.

Напевно, чимало вінничан здадуть питання, кому належить скляна споруда, яка нещодавно з’явилася на Бригантині, біля самого Південного Бугу, під Київським мостом. Згідно з планом – ця споруда входить до церкви Ксенії Петербурзької, яка знаходиться неподалік. Що там буде у майбутньому, наразі невідомо.

На сайті Вінницької міськради також зауважили, з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна, громадськості можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування. Приймають в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул.Пушкіна, 38 до 24 лютого2022 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формідепартаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 24 лютого 2022 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця забудова Бригантина проєкт громадські обговорення 
Матеріали по темі