Політика

Партія Клименко допомогла вінницькому інтернату книгами

20 грудня 2016, 14:13

18 грудня 2016 року волонтери партії «Успішна країна» на чолі з Лужанською завітали до Дашівської спеціальної ЗОШ- інтернату І-ІІ ступенів, в якому навчається 96 дітей та подарували їм більш ніж 500 книжок. Усі книжки було зібрано в рамках благодійного проекту «Подаруй сторінки тепла», який партія провела по всій Україні. Останнє поповнення бібліотечного фонду було близько 10 років тому, тому подарунки «Успішної країни» стали у нагоді.

«Наші волонтери до Дня Святого Миколая зібрали чимало цікавих книжок. Читайте на здоров’я. Це збагатить вашу мову, зробить її більш грамотною, яскравою, а вас - цікавими співрозмовниками. Україні, аби вона стала успішною і розвиненою, необхідна освічена молодь. Впевнена, що ви зробите нашу країну такою», - звернулася до вихованців школи-інтернату Людмила Лужанська. 

Крім того, для створення святкової атмосфери були запрошені аніматори, які розважали дітлахів. Вихованці школи-інтернату також продемонстрували свої таланти, адже готувалися до зустрічі гостей. Свято вийшло світлим та добрим. Педагоги закладу залишились вдячними за турботу, а малеча чекає на наступний візит.

Команда «Успішної країни» щиро дякує всіх волонтерів, підприємців та небайдужих громадян, що не побоялися тиску з боку влади, а приєдналися до благодійної акції та зробили крок назустріч добру та процвітанню майбутнього України.

Прес-служба партії «Успішна країна» 

Теги: реклама 
Матеріали по темі