Україна

Пасажирів потяга «Київ-Москва» будити не будуть

30 грудня 2010, 13:36

При переміщенні пасажирів та їх багажу з боку України, митний та прикордонний кнтроль відбуватиметься відправленням потяга до Москви зі станції «Київ-пасажирський».

Про це повідомляє прес-служба державної митної служби України.

Згідно доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова в рамках домовленостей, підписаних Президентами України та Російської Федерації, з 24 грудня 2010 року на маршруті міжнародного пасажирського поїзда №1/2 Київ-Москва-Київ почався експеримент щодо впровадження нової системи митного та прикордонного контролю. У ньому братимуть участь працівники трьох вітчизняних відомств – Держмитслужби, Державної прикордонної служби та Укрзалізниці.

Нова схема проходження контролю відрізняється від старої тим, що митний та прикордонний контроль переміщення пасажирів та їх багажу з боку України відбуватиметься не глухої ночі на прикордонному залізничному пункті пропуску, а безпосередньо перед відправленням потяга до Москви зі станції «Київ-пасажирський». Контроль на зворотному шляху митники та прикордонники проводитимуть за пів години до прибуття поїзда до Києва, на перегоні від Дарниці до центрального залізничного вокзалу.

У той же час з російського боку відповідні відомства ще не почали подібного експерименту. Тож до його введення пасажири не спатимуть, перетинаючи кордон Росії.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі