Події

Патрульні розшукали дівчат, які хотіли зірвати фігури на Київському мосту. Відео

15 травня 2019, 17:49

Поліцейські розшукали двох дівчат, які 13 травня намагалися пошкодити скульптури тварин на Київському мосту. На одну із студенток склали протокол про адміністративне правопорушення.

« Отримавши інформацію про порушниць від небайдужих вінничан, її передали працівникам патрульної поліції. Інспектори їх розшукали та склали на 17-річну вінничанку протокол за дрібне хуліганство, згідно статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З обома студентками Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища провели роз’яснювальну бесіду щодо наслідків скоєного ними. Дівчата пообіцяли більше такого не робити», - повідомили у сюжеті Ситуаційного центру.

Нагадаємо, що 13 травня завдяки камерам відеонагляду було виявлено неадекватну поведінку двох дівчат. Одна з них перелізла через огорожу, наражаючи на небезпеку своє власне життя. А згодом не вподобала бронзові скульптури кота та гусака на Київському мосту.


Нагадаємо, раніше вже на Київському мосту вандали пошкодили бронзову фігуру гусака, одну з восьми, які встановили наприкінці року для прикрашення мостової споруди. Гусаку зігнули лапу, ймовірно його хотіли відірвати від перил. Зараз фігура на реставрації в скульптора, який її виготовив – Володимира Овраха.

Згодом фігурку повернули на місце.

Вінниця.info

Теги: скульптури Київський міст 
Матеріали по темі