Культура

Павло Зібров переніс зйомки новорічного шоу заради участі у «Вінницькій пісні року». Фото

15 листопада 2021, 10:27

2 грудня, у Будинку офіцерів, проведуть «Вінницьку пісню року». Це перша подія у житті шоу-бізнесу, який має стосунок саме для нашого регіону. Адже участь у концерті візьмуть відомі на всю країну музиканти та колективи, які є вихідцями саме з Вінниччини. Окрім цього, зібрані з продажу квитків кошти, будуть направлені на благодійність. Їх розподілять на потреби та мрії талановитої молоді з нашої області.

«Ідея та головна організація «Вінницької пісні року» належить нашому відомому шоу-мену Олександру Теренчуку. Адже, наш регіон славиться багатьма відомими виконавцями та музикантами. Але, ми ніколи не збиралися разом, на подібному заході, який би був присвячений саме цій тематиці», - розповідає Вінниця.info учасник заходу Дмитро Нікітін, на «Вінницькій пісні року» він виконає дві пісні, одна з яких - «Греши ярко». Це прем’єра у дуеті з молодою зіркою української естради Іриною Томашук.

Також у концерті візьмуть участь: Віктор Бронюк, дует Лесик і Карпо, Станіслав Городинський, Микола Янченко, Ігор Юрковський, Олександр Онофрійчук та інші.

«Звичайно, не обійдеться «Вінницька пісня року» без легенди української естради Павла Зіброва. Адже, він з Немирівщини. І, коли ми його повідомили про запрошення, Паво Миколайович дуже зрадів! Заради виступу переніс зйомки у новорічному шоу, аби встигнути на виступ у Вінниці. Відомо, він виконає чотири пісні», - зауважив Нікітін.

Він також зауважив, що зібрані кошти направлять у благодійність для талановитої молоді Вінниччини.

Нагадаємо, «Вінницька пісня року» відбудеться 2 грудня, о 19 годині у Будинку офіцерів, що по проспекту Коцюбинського, 37.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Дмитра Нікітіна.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця пісня року Зібров 
Матеріали по темі