Влада

Педоса відсторонили від виконання обов’язків начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області

29 травня 2020, 12:56

29 травня, керівництво Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса. Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад.

Про це йдеться в повідомленні Нацполіції

Причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів.

Нагадаємо, 29 травня в Броварах Київської області стався масовий озброєний конфлікт. Внаслідок перестрілки травми отримали троє людей. Учасники прибули з різних регіонів України. Серед затриманих мешканці Вінницької області.

Довідково:

Педос Юрій Володимирович призначений начальником Головного управління Національної поліції у Вінницькій області в лютому 2017 року

З червня 2015 році працював першим заступником начальника Головного слідчого управління МВС України, а з листопада 2015 – обіймав таку ж посаду в Національній поліції України. З січня 2016 року Юрій Володимирович - перший заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

На посаді заступника начальника - начальника кримінальної поліції ГУНП працював Цимбалюк Олександр Вікторович.

Вінниця.info

Теги: Педос відсторонення 
Матеріали по темі