Суспільство

Пенсіонери пройшлися центром Вінниці з труною. Фоторепортаж

24 квітня 2017, 10:59

 24 квітня у Вінниці близько сотні людей вийшли на акцію протесту. Більшість осіб - похилого віку. Активісти пройшли з труною маршем вулицею Соборною. За їх словами, лише таким чином можна привернути увагу до високих тарифів і низьких пенсій.

«Я хочу достойно жити, так, як живе наш Президент, прем’єр. Я хотів би бачити, як Насіров у 38 років став мільярдером і «відмазався» від суду – отримав посаду замість тюрми. І таких моментів є багато.

Ми проводимо таку акцію, щоб вимагати від влади гідної пенсії, щоб можна було жити, а не існувати. Щоб можна було «комунальні» заплатити, які вони нам встановили. Спробували б вони жити на нашу пенсію і нашу зарплату», - розповів Вінниця.info пан Василь.

Почався протест на площі Тараса Шевченка. До пенсіонерів підійшли молоді хлопці (переставилися членами ГО «Січ»). Вони сказали, що організатор акції Віктор Маліновський має зв’язки з Кремлем. А все «дійство» назвали «проплаченим». Юнаки наголошували, що не мають нічого проти громади міста, але не допустять, щоб акції фінансувалися з Росії.

Варто зазначити, що одним із кураторів маршу був і комуніст, екс-депутат Іван Бондарчук.

З труною на плечах люди вирушили Соборною. В рамках безпеки супроводжували колону правоохоронці. Активісти поставили розгорнули свій мітинг під стінами міської ради. Далі планують йти до облдержадміністрації.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: акція 
Матеріали по темі