Місто

Перед мерією поставили конструкцію з QR-кодом

25 жовтня 2021, 09:17

У центрі Вінниці перед міською радою встановили невідому конструкцію.

Кількаметрова споруда з чотирьох сторін облаштована телевізорами. Також на кожному куті трафарет долоні, в якому встановили QR-код. Але сайт, на який переходить, коли скануєш QR-код, – не працює.

Редакція Вінниця.info з'ясувала, що ця інсталяція – Плексус. Зроблена вона на замовлення МЗС України для міжнародного саміту Кримська платформ. А з 24 по 31 жовтня діджитал-арт об'єкт буде представлено в рамках фестивалю сучасного мистецтва AIR Fest Vinnytsia.

«Плексус (лат. Plexus – сплетіння): медіа-інсталяція художника Сергія Нєжинського, присвячено Криму, та символізує соціокультурний взаємозв'язок між людьми, який є чинником громадянського суспільства.

Не бійтесь доторків - вона оживає;)», – повідомили організатори фестивалю AIR Fest Vinnytsia.

Скульптура має датчики дотику і серцебиття тому «відчуває» дотик до неї, зчитує серцевий ритм, і відгукується змінами в графіці додаючи «голос» відвідувача в ПЛЕКСУС.

У пасивному режимі на екранах інсталяції представлений партикулярний орнамент, символ Криму і саміту «Кримська платформа», анімований цифрами з баз даних про зміни національного, в основном крімськотатарського, населення півострова з XVIII до змішаного багатоетнічного напрікінці XX - качана XXI століття.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: конструкція міська рада Вінниця 
Матеріали по темі