Місто

Перед вінницькою Аркою садять сакури і монтують круглі лавки. Фото

11 вересня 2019, 10:11

Нещодавно у Вінниці почали облаштовувати територію перед Аркою. Спочатку там розібрали частину плитки і створили місце для майбутньої посадки дерев. 11 вересня, зранку, робітники монтують круглі основи під лавочки та розвантажують саджанці.

Перед входом до Центрального парку ростимуть дев’ять сакур. Сьогодні дерева мають понад два метри висоти.

Завершити всі роботи мають до Дня міста, що святкують 14 вересня.

Нагадаємо, що у 2018 році ТОВ «Олеріт» уклало договір з департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради. Згідно тендеру, реконструкція входу до парку коштувала 14,7 мільйонів гривень. Разом з тим 14 серпня ТОВ «Олеріт» підписало ще один договір на проведення додаткових робіт з реконструкції головного входу до парку, які мають завершити до 15 листопада. Вартість робіт – понад 5 мільйонів гривень.

сакури

Центральний парк у Вінниці

реконструкція входу до паркуПроект

Раніше проектом реконструкції передбачалося встановлення лавок та нових скульптур – «Закохані» та «Щедрик». Однак 6 грудня стало відомо, що від ідеї зі «Щедриком» у міськраді відмовилися. Керівник департаменту ЗМІ роз’яснила, що коли оприлюднили проект реконструкції вхідної групи, в соціальних мережах виникла дискусія, тому вирішили обмежити попередні задумки і залишити автентичний вигляд Арки.

Нагадаємо, що Вiнниця.info розповідала про історію створення арки.

Вiнниця.info, проект реконструкції - сайту Vinbazar

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Арка фонтан реконструкція Центральний парк  
Матеріали по темі