Політика

Перерахунок голосів на «Ставці Гітлера» дозволив перемогти «регіональці» на виборах у Вінницьку облраду

7 листопада 2010, 11:59

Вінницька обласна виборча комісія оголосила представницю Партії регіонів Олену Шеванюк переможницею на виборах в одномандатному мажоритарному окрузі №5 у Вінницькому районі, після перерахунку голосів на дільниці №03024 у Стрижавці.

Про це повідомив голова облвиборчкому Станіслав Кучинський.

Таким чином, Олена Шеванюк стала 38 мажоритарником від Партії регіонів, що потрапив до нового складу Вінницької облради. А, враховуючи результати виборів по партійних списках, загальна кількість депутатів від ПР, що потрапили до облради становитиме 61 чоловік, що на 6 менше, ніж необхідно для створення більшості.

Нагадаємо, що Вінницька обласна виборча комісія 5 листопада о 22:30, за півтори години до кінцевого строку оголошення остаточних результатів виборів, вирішила зобов’язати дільничну комісію №03024 одномандатного мажоритарного округу №5 у Вінницькому районі перерахувати бюлетені на виборах депутатів обласної ради.

За остаточними підрахунками результатів виборів до Вінницької облради проходять списки лише 4 партій – Партії регіонів, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», партій «Єдність» та «Фронту змін.

Зокрема, ПР за виборами по спискам партій отримує 23 мандати, «Батьківщина» - 22, «Єдність» - 13 та «Фронт змін» - 8 мандатів в облраді.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі