Місто

«Перевтілення» будинку на Соборній: завершили одну стіну і зняли частину балконів. Фото

13 жовтня 2017, 10:40

 В серпні у Вінниці стартував капітальний ремонт фасаду будинку за адресою вулиця Соборна, 101. Висотку утеплять разом із цокольним поверхом, а дах замінять на металочерепицю. Вікна на сходових клітинах будуть металопластиковими. Підрядна організація вже повністю оновила одну бічну стіну.

З частини будинку зняли балкони. Саме вони стали наріжним каменем капремонту. Оскільки за проектом всі балкони повинні мати однаковий вигляд. Мерія пропонувала зробити їх відкритими – безкоштовно для власників квартир, або закритими, – але з доплатою близько 8 тисяч гривень з кожної оселі.

Після довгої дискусії, люди все-таки погодилися на другий варіант.

«Аби знайти порозуміння з всіма мешканцями, знадобився час. Адже є у будинку пенсіонери, які не здатні виділити з власного бюджету зайві гроші на облаштування балкона. І коли решта домовласників дали добро, повстало питання, як вирішити питання з неплатоспроможними. І ми знайшли відповідь. Якусь частку візьмуть на себе сусіди. Щось з фірми, яка облаштовуватиме фасад, щось від міста, щось від спонсорів», - раніше розповідав Вінниця.info керівник Департаменту комунального господарства Вінницької міської ради Григорій Пурдик.

Через суперечки роботи розпочали з відхиленням у 2,5 місяці, тому здати весь будинок до кінця 2017-го не встигнуть.

Нагадаємо, коштуватиме новий фасад 4,1 мільйони гривень. 

Проект

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт 
Матеріали по темі