Суспільство

Пернатих та пухнастих показували на виставці у Вінниці

17 травня 2015, 10:15

Чергова виставка птахів,  кролів та інших «малогабаритних» домашніх тварин у Вінниці була приурочена до Дня Європи. Відбувалась вона традиційно на подвір’ї обласної станції юних натуралістів.

Найчисленнішими тут були власники різних порід голубів (поштових, м’ясних, декоративних, льотних) та кролів (величезних фландерів, шиншилових і рексів, скороспілих європейських сріблястих та кімнатних карликових). До них також приєдналися зі своїми вихованцями господарі курей (гігантських брам і кохінхінів, екзотичних голошийок та мініатюрних бентамок), качок (мускусних, яєчної породи індійських бігун, схрещених з диким крижнем підсадних), також перепілок, павичів, фазанів, куріпок, папужок та амадинів (декоративних пташок, іще менших за канарок).

«У меншості» були представлені цуценята порід алабай та пінчер, хом’ячки і навіть чорні романівські ягнята з Черкащини. Всі охочі мали змогу купити або обміняти породистих тварин та інкубаційні яйця, також розпитати про особливості розведення, налагодити контакти і досхочу пофотографувати.

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: виставка Вінниця птахи кролі 
Матеріали по темі