Суспільство

Перша хвилина миру – у Вінниці з лампадок виклали червоний мак. Фото

9 травня 2019, 09:14

Разом з усією світовою спільнотою 8 травня Україна відзначала День пам’яті та примирення – 74 роки тому міжнародна Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла Акт про капітуляцію нацистської Німеччини. З цієї нагоди у Вінниці на Європейській площі поруч із Меморіалом Слави відбулася поминальна акція «Перша хвилина миру», учасники якої виклали символічний знак цієї події – квітку червоного маку, яка є європейським символом миру та суспільної злагоди, пам’яті про буремні події війни.

Про це повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

О 20:00 у середу молодь, громадські організації, школярі та студенти Вінниччини, жителі міста над Бугом, у вокальному супроводі муніципального академічного хору «Вінниця» (який влаштував справжній «живий» концерт класичного поминального співу на Меморіалі Слави та біля пам’ятних знаків на честь воїнів АТО/ООС і героїв Майдану) хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських героїв.

Це своєрідний символ єднання з Європою, жителі якої саме 8 травня відзначають цей день як символ недопущення повторення в житті континенту такого жорсткого і страшного явища, як війна.

Вінниця.info, фото - із сайту ОДА

Теги: День перемоги  
Матеріали по темі