Суспільство

Перша машина на селі: громада під Вінницею придбала автомобіль для поліцейських

20 березня 2019, 15:45

Від 20 березня у межах Вороновицької об’єднаної територіальної громади курсує новенький поліцейський автомобіль. Нещодавно представники селища звернулися до Міністерства внутрішніх справ, аби за рахунок бюджету селища придбати спецавтомобіль.

«Ми розробили програму, що ця машина має рухатися лише по території нашої громади. Передали кошти. Загальна сума – 400 тисяч гривень. Фахівці провели тендер, купили. Оснастили його проблисковими маячками та відповідними знаками поліції та передали нам», - розповідає Вінниця.info сільський голова Вороновицької ОТГ Олександр Ковінько.

Сільський поліцейський автомобіль також оснащений планшетом, з приєднанням до мережі Інтернет.

«Це повноцінний поліцейський автомобіль. Різниця лише в тому, що він обслуговувати буде лише нашу територію», - підкреслює Ковінько.

Працювати на поліцейській машині будуть троє дільничних, які обслуговують територію громади.

«Раніше вони їздили на рейсових автобусах. На виклики діставалися самотужки. Вважаємо, що завдяки нашій новій машині, регулювати правопорядок стане набагато швидше та якісніше», - додає сільський голова.

Сільрада під поліцейський автомобіль виділила і місце в гаражі.

«Фінансування зарплати правоохоронцям, також утримання автомобіля відбувається за рахунок Міністерства внутрішніх справ. Проте, вирішується питання про фінансування палива для поліцейської машини за рахунок територіальної громади. Але спочатку ми маємо розробити програму», - констатує Ковінько.

Наразі відомо, що подібний автомобіль, який закуплений за кошти громади - єдиний в Україні.

Вінниця.info

Теги: громада авто поліція 
Матеріали по темі