Культура

Перша за 18 років: у Вінниці презентували виставку «Друзки міфологій» Андрія Машковцева. Фоторепортаж

23 січня 2020, 17:58

23 січня в обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки робіт художника Андрія Машковцева. Після 18-річної перерви це перша експозиція творів автора у Вінниці. Тим не менш, його сюрреалістичні полотна, просякнуті духом міфології, мають велику популярність в Америці та країнах Європи. Ознайомитись з роботами мешканці міста можуть до 16 лютого.

Художник є фахівцем у комп’ютерному дизайні. У своїй творчості об’єднав сучасне з минулим. Полотна пише аквареллю.

Більшість робіт мають прихований зміст. Символи на картинах – міфологічного походження. Автор черпає образи з античної європейської міфології, східних вірувань та християнства.

«Якщо є щось в природі, то воно буде відображено в мистецтві. Часто я малюю хмари, аби не було великої заливки аквареллю, адже буває, що в процесі малювання акварель починає текти», - розповідає Андрій про техніку своєї роботи.

На питання журналіста Вінниця.info стосовно присутності скандинавської міфології у роботах автор відповів, що тепер про це задумається, адже сам є прихильником цієї культури. Тим не менш, зараз в його роботах превалюють більш південні культурні мотиви.

Всього на виставці автор презентував 32 картини.

Більше фото дивіться у слайдері

Вінниця.info

Теги: виставка музей картини 
Матеріали по темі