Афіша Вінниці

Перший у Вінниці експериментальний театр «Kolo Svitla» запрошує всіх на «ОбійМи»

21 листопада 2018, 09:35

 «Це історія про тебе. І про мене. Історія про те, як ті, ким ми були - стають тими, хто ми є…» - така анотація вистави «ОбійМи», яку 10 грудня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського презентує перший у Вінниці експериментальний театр «Kolo Svitla».

- Готуйтесь пережити всю палітру почуттів, отримати відповіді на найбільш хвилюючі життєві запитання і позбавитись «рамок» на шляху до власного щастя, - інтригують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – Під час надзвичайної вистави «ОбійМи» кожен глядач стане свідком магії світла і тіні, щирості та відвертості, магії нової сучасної мови театру, у якій близькі кожному емоції не потребують прикриття, акторська гра доповнюється пластикою і танцями, монологи торкаються душі, музика вібрує у такт серцебиття і ні актори на сцені, ні глядачі у залі не соромляться своїх почуттів.

Головні виконавиці - 12 красунь-чарівниць, талановитих акторок, танцівниць, співачок, письменниць, поетес - Юлія Свєтлова, Ярослава Баштова, Мар’яна Дерлиця, Аліна Балцату, Катерина Штопко, Юлія Молдаховська, Людмила Антоненко, Наталя Маславчук, Олена Федорцова, Надія Луцкевич, Наталя Гребінчик та Юлія Бондар.

Прем’єра вистави відбулася 21 квітня, здобувши найкращі відгуки глядачів.

«ОбійМи» – це вдих на перших і видих на останніх її секундах. З перших хвилин тебе хапають за руку і затягують у вир зізнань, про які не прийнято говорити, та відчуттів, якими не прийнято ділитись. І поки ти долаєш у собі протиріччя, як першу реакцію на почуте, сюжет продовжує стрімко розвиватись та затягувати тебе все більше і більше.

Розрив шаблонів та очікувань. Це не щось місцевого розливу. Це пропрацьованість кожної секунди. Це динаміка. Це простота і доступність. Це зрозумілий символізм. Це унікальна музика.

Вистава «ОбійМи» – це відверта розмова з тобою через світло, музику, рухи, тексти, провокаційні теми та прості рішення, що обов‘язково звучать вкінці, на видиху.

«Kolo Svitla» – якісно і сміливо. Неймовірний театр, який підкорює серце своєю справжністю та відкритістю».

Режисер постановки - відома поетеса, хореограф і танцювально-руховий терапевт Юлія Свєтлова відзначає: 10 грудня глядачі побачать оновлену виставу, ще більш глибоку, наповнену важливими темами, питаннями, дослідженнями і змістами:

- 10 грудня ми покажемо інші «ОбійМи». Для глядача, що бачив нашу прем'єру у квітні, вистава теж виявиться дещо іншою. Я не можу сказати, що зміни глобальні, але все-таки вони істотні. Змінився склад театру, у нас з'явилися нові персонажі. Додано кілька нових монологів і сцен, є зміни у загальній концепції й режисурі. Чому? Всі ми міняємося й ростемо, змінюється світ довкола, з'являються нові змісти, відповідно, хочеться деякі речі робити зовсім по-новому. А ще я не люблю «мертві», «застиглі» спектаклі. Коли від показу до показу нічого не змінюється. Начебто ми ігноруємо світ, що трансформується у наш час із величезною швидкістю. Ми будемо дуже раді поділитися новими змістами з вами, дорогі глядачі!

Не пропустіть 10 грудня о 19.00 у Вінницькому театрі ім. Садовського виставу «ОбійМи»!

Нас чекають незабутні проникливі монологи, життєві історії, краса пластичного руху, авторська музика талановитого композитора Олександра Суханова, максимум почуттів та відкриттів, щирості та чесності зі світом та собою!

Вартість квитків – від 130 до 280 гривень.

Купуйте квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Вінницької Вежі, театру імені Садовського, Будинку офіцерів, «Універмагу» та «Магігранду» (2 поверх).

Замовити безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці можна за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця 
Матеріали по темі