Економіка

Першу сонячну електростанцію 100% Made in Ukraine укомплектували сонячними панелями, виготовленими у Вінниці

2 серпня 2019, 15:53

У Хмельницькій області побудували першу сонячну електростанцію ФЕС «Залісся» піковою потужністю 14 МВт. Всі основні комплектуючі виготовлені в Україні. ФЕС укомплектована понад 37 тисячами сонячних панелей, які виготовлені у Вінниці на заводі KNESS PV.

«Станція генеруватиме майже 15600 МВт/год екологічно чистої електроенергії на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією близько 7800 домогосподарств та запобігти викидам в атмосферу 15 тис. тонн вуглекислого газу впродовж року», - зазначено в повідомленні на сайті групи компаній KNESS.

Замовником будівництва виступила компанія «ENERGY SUN», проектування та будівництво станції виконав ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг», що входить до складу групи компаній KNESS.

Нагадаємо, 5 лютого 2019 року у Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей «KNESS PV». Тут виготовляють рамкові і безрамкові сонячні панелі для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій (ФЕС). Номінальна потужність однієї панелі від 270 до 370 Вт. Фоторепортаж з виробництва ТУТ. Також Вiнниця.info писала, чим вінницький завод з виробництва сонячних панелей відрізняється від світових виробників.

Вiнниця.info

Теги: ФЕС панелі 
Матеріали по темі