Місто

Перший тролейбус вінницького виробництва вийшов на маршрут. Фото

17 травня 2019, 09:36

Вийшов на маршрут перший вінницький тролейбус. Фахівці Вінницької транспортної компанії підібрали комплектацію обладнання переважно вітчизняного виробництва. Українська електронна система управління, вінницька система інформаційного керування. Також 5 км автономного ходу, система вентиляції у салоні, інноваційні деталі, які спростять експлуатацію та підвищать рівень безпеки.

Про це повідомив у «Фейсбук» міський голова Сергій Моргунов.

«…А ще – майже 30% економії електроенергії порівняно з тролейбусами старого покоління. Вчора ми його протестили, а відсьогодні це можуть робити уже всі пасажири.

Коли у 2015 році майстри Вінницька транспортна компанія / Vinnytsia Transport Company модернізували перший вагон VinWay, ми навіть не могли подумати, що наступним амбітним проектом колективу ВТК стане збірка тролейбуса.

Оновлення рухомого складу важливе. Тому збірка тролейбуса на базі кузова першої комплектності – перспективний варіант.

Я сподіваюсь, що новий сучасний тролейбус сподобається вінничанам – не лише за дизайном, а в першу чергу по якості послуги та комфорту. І ми продовжимо реалізовувати цей проект надалі», - зазначає мер.

Раніше ми писали, що у Вінниці фахівці транспортної компанії створили новий тролейбус, основою для якого став старий «МАЗ». Модернізований транспорт зовні схожий на трамвай Vin Way, теж має блакитне і біле забарвлення. Орієнтована вартість такого «рогатого» до 5 мільйонів гривень.

Вінниця.info, фото - зі сторінки міського голови

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: транспорт Вінниця тролейбус  
Матеріали по темі