Політика

Петро Порошенко представив політиків, що йдуть на вибори по мажоритарних округах Вінниччини. Фото

4 липня 2019, 15:42

3 липня у Вінниці Петро Порошенко презентував у партію «Європейська солідарність», яку очолив на позачергових виборах до Верхової Ради. Символічно зустріч з містянами відбулася на площі Європейській.

Петро Олексійович подякував вінничанам, які підтримали його у президентській гонці та наголосив, головне завдання його команди – не допустити реваншу «п’ятої колони» Кремля. Зберегти армію, українську мову та помісну автокефальну церкву.

«Дякую за 5 років довіри. Це наша з вами спільна праця і спільні досягнення. 4,5 мільйони українців віддали голоси за нашу команду і підтримали мене у другому турі. Майже 300 тисяч голосів підтримки були з Вінниччини. Коли в ніч на 22 квітня після оголошення екзитполів, я заявив, що залишаюся в політиці, багато хто подумав, що я піддався емоціям.

Насправді, це був не порив, а обдумане рішення. Не важко було передбачити, які нові виклики стають перед нашою державою. Не пройшло ще двох місяців, а вони вже далися взнаки. Щодень – новини, які ми пару місяців тому увити не могли…

Наш парламентський спецназ не допустить реваншу», - сказав етро Порошенко.

Він переконаний, що сьогодні Росія, як ніколи, прагне загарбати Україну, тому ні про яку капітуляцію не може йти мова.

«Вперше за п’ять років офіційно оприлюднена пропозиція від влади – про скорочення української армії на 100 тисяч. Збожеволіли вони? Хто буде захищати Україну? Папірці будапештських меморандумів? Ні! Ми захистимо армію і армія буде боронити суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України. Бо український народ довіряє своїй армії. А ще вони придумали провести референдум – вони ж обіцяли мир. Ключі від миру знаходяться у Путіна. Росія прийшла до нас агресією, Росія вбиває українців. І тільки Росія має піти геть з Української землі і тоді буде мир. Вони кажуть: «Ні», треба просто дати наказ армії припинити стріляти. Друзі, то це вже розстріл нашої армії. В мене питання: «А ти її створював?»

Про «п’яту колону». 5 років президенства Порошенка вони сиділи під плінтусом. Боялися підняти голову, бо знали, що знесуть. Я вмів тримати їх під плінтусом. Що сталося тепер? А тепер вони думають, що у них з’явилася надія, бо Порошенка немає. Вони хочуть знести фундамент нашої державності. «Опозиційна платформа» Бойка-Медведчука, «Опоблок» Мураєва-Вілкула стають все агресивнішими і все нахабнішими. Хочу їх заспокоїти – Порошенко нікуди не дівся, заповзете назад під плінтус», - додав Петро Олексійович.

До Вінниці разом з політиком приїхали: Михайло Забродський, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Олексій Петров, Юрій Бірюков, Олександр Погребиський, Наталя Бойко… Петро Порошенко представив вінничан, які балотуються до Верховної Ради по мажоритарних округах. Вони розповіли, чому йдуть на вибори, і якою багать долю Батьківщини.

Округ №11. Андрій Гижко: «Європа для нас, вінничан, починається тут, з Європейської площі. З площі, яка в 2014 році зробила революцію в наших головах, перш за все. П’ять років ми працювали над тим, щоб європейська практика, європейська демократія прийшла в наші закони і в наші серця. Наскільки було складно переконати французів, німців, японців прийти до нас з інвестиціями. Але вони сьогодні тут і зробили за цей період 13 тисяч нових робочих місць.

22 квітня вони запитали, що їм робити далі? Чи будуть вони й далі будувати Україну? Чи будуть сюди інвестувати. Я переконаний, що українці дуже мудрі. Прийдіть 21 липня, підтримайте «Європейську солідарність» і тоді закони європейські будуть діяти в Україні».

Округ №12. Олена Верлан-Кульшенко: «Я вінничанка, викладач медичного права, працюю волонтером у шпиталі і знаю тільки одне для кожної жінки найважливіше в світі- коли здорові і живі її діти. Коли чиста твоя хата і коли в тебе є добробут. Сьогодні Вінниччина прийняла черговий борт з пораненими. Я розумію, що коли йде вказівка не стріляти у відповідь, то кількість наших дітей, які будуть приходити бортами, зростатиме. Від імені тих мам, яким допомагаю в службі евакуації «200», від імені дітей, які вже ніколи не повернуться додому, в ім’я своїх двох синів, які стоять на захисті, я хочу сказати одне – давайте об’єднаємося і тих, хто захищає нас на Сході, захистимо на цій землі. Скажу як мама чотирьох дітей, я не хочу, щоб мій наймолодший син також був учасником АТО».

Округ №13 Олександр Крученюк: «Я не вмію багато говорити, але я вмію слухати і чути вас, робити висновки і робити гарні справи, які ви нам доручаєте. Ваша довіра – це можливість і відповідальність рухати Україну та Вінниччину вперед. Відповідальність за майбутнє наших дітей».

Округ №14. Іван Мельничук: «Вдячний за підтримку, яку 5 років мала наша партія для того, щоб ми проводили всі ті рішення, що були ініційовані нашим лідером Петром Порошенком. Це і закони по боротьбі з корупцію, про інтеграцію України до Євроатлантичної спільноти... Ми завжди боролися з «п’ятою колоною» Кремля і вона не завадить нам рухатися до Європи».

Округ №15. Іван Спориш: «Сьогодні Петро Порошенко зробив у рази більше, ніж всі президенти до нього. Ми маємо підтримати тих, хто дійсно бореться за Україну – це команда «Європейської солідарності». Це люди, якими можна гордитися».

Округ №16. Михайло Вдовцов: «Я з округу, що складається із 120 кілометрів кордону України, з них 50 кілометрів з Придністров’ям. Методом народної дипломатії ми зберігаємо спокій і розвиваємо нашу територію. Сьогодні наша команда, як ніхто, знає, як розвивати малі території, знає, як розвивати прикордонні території і знає, як розвивати Україну».

Округ №17. Олександр Грамарчук (Гром): «На війні ми прикривали один одного. Зараз настав час прикрити спини наших хлопців, які на фронті, тому я йду у Верховну Раду. Також – щоб будувати щасливе майбутнє наших дітей. Я бачу, як на мене дивиться моя менша доця і хочу для неї щасливого майбутнього. Разом переможемо!».

Округ №18. Руслан Демчак: «Мажоритарники Вінниччини – лобісти своїх громад. Для нас держава починається із ЦНАПів, зі шкіл, з дитячих садочків, рівних доріг, з інфраструктури, що міняється. Цього не можна не помітити. Закладені основи, які дають можливість громаді розвиватися і бути успішною. Запорукою є любов до України, патріотизм і професіоналізм. Разом знаємо, що потрібно робити. Захистимо ваш вибір – курс на Європейський Союз».

В підтримку Петра Порошенка виступив співак «Хас» та гурт «От вінта».


Теги: вибори агітація ВРУ 
Матеріали по темі