Економіка

Під час карантину вінничани можуть оплатити комунальні послуги на дому

18 березня 2020, 10:37

В умовах карантину, з 19 березня вінничани можуть оплатити комунальні послуги на дому. До тих, хто замовить такий сервіс по телефону, додому приїде касир в супроводі працівника «Муніципальної варти».

Про це у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Щоб розплатитися за «комуналку» не виходячи з дому, можна замовити послугу за безкоштовним телефонним номером 0 800 216-612 з 9:00 до 17:00 по буднях. Оператору потрібно вказати свої дані: ім’я, адресу, а також суму до оплати згідно з «Єдиним рахунком».

До тих, хто замовить такий сервіс, додому приїде касир у супроводі працівника «Муніципальної варти». Також обов’язкова присутність представника компанії, яка є управителем вашого будинку і якого ви знаєте, – це убезпечить вінничан від шахраїв. Сплативши за комунальні, Ви на місці отримаєте квитанцію.

Нагадаю, що також доступна сплата онлайн – через сайт Рay.vn.ua та його мобільний додаток, чим вінничани уже давно користуються. Допоможіть з оплатою рахунків батькам або знайомим поважного віку, які не «дружать» з гаджетами. Їм буде спокійніше і вам також. Адже їм не доведеться зайвий раз виходити з дому і наражатись на можливу небезпеку», – пише міський голова.

Нагадаємо, з 17 березня у Вінниці запровадити додаткові обмежувальні заходи аби запобігти розповсюдженню захворювання COVID-19. Ресторани, ТРЦ, рики, перукарні, басейни, готелі – закриваються на карантин. Однак торгові центри з продовольчою групою товарів, АЗС, аптеки і продуктові ринки будуть працювати.

Перелік супермаркетів, які на період карантину продовжать працювати у Вінниці.

Також в Україні заборонили до 3 квітня пасажирські перевезення: залізницею, авіа- та автобусами на міжміських і міжобласних маршрутах.

Вінниця.info

Теги: комуналка каранатин 
Матеріали по темі