Події

Під час приїзду Гройсмана до Вінниці, водій Peugeot вкрав огороджувальний знак через вікно машини. Відео

11 червня 2019, 16:58

10-го червня до Вінниці прибув прем’єр-міністра України Володимир Гройсман. Для охорони громадського порядку залучили додаткові екіпажі патрульних поліцейських. Ті несли службу, зокрема, й біля Вінницької міської ради. На вулиці Пушкіна інспектори встановили спеціальні огороджувальні конуси для того, щоб там не паркувались автомобілі. Один з них вкрав водій Peugeot. Через вікно своєї машини.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Вінницької області.

«Близько 17-ї години відеокамери Ситуаційного центру зафіксували, як пасажир автомобіля Peugeot Expert, зупинившись, забрав один із конусів і поїхав далі. Про цей випадок повідомили патрульних поліцейських.

Охоронці порядку одразу зайнялись пошуками правопорушника та знайшли його за місцем проживання. Ми й гадки не маємо, для чого 31-річному чоловікові знадобився огороджувальний конус, але за те, що вчинив дрібну крадіжку, йому загрожує адміністративна відповідальність – патрульні склали на нього протокол за ст. 51 КУпАП», - йдеться у повідомлені.

Дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати тягне за собою накладення штрафу від 10-ти до 30-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 1-го місяця з відрахуванням 20-ти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк від 5-ти до 10-ти діб.

Вiнниця.info

Теги: Вінниця вкрав вікно конус Гройсман 
Матеріали по темі