Суспільство

Під наглядом: у 22-ій школі встановили відеокамери

27 липня 2017, 15:48

 У 22-й школі на Старому місті встановили систему відеонагляду. Навчальний заклад обладнали 40 камерами, що розміщені як в приміщенні, так і зовні.

Про це 27 липня на своїй сторінці у «Фейсбук» написав міський голова Сергій Моргунов.

«Це підтримана громадськістю ініціатива батьків та вчителів, реалізація якої здійснюється за рахунок міського бюджету – проект став цьогорічним переможцем програми «Бюджет громадських ініціатив».

Школу обладнали 40 камерами відеонагляду, які розміщені як в приміщенні, так і ззовні. Це важливо і для безпеки дітей, і для профілактики конфліктних ситуацій – адже школа велика, тут навчається майже 1400 учнів. Зображення виводиться на монітори охоронця та на робочий комп’ютер директора закладу.

До речі, цей заклад виграв ще один проект за програмою «Бюджет громадських ініціатив», яким передбачено розписати малюнками коридори на поверсі, де знаходиться початкова школа», - зазначив посадовець.

В інших загальноосвітніх закладах міста теж тривають роботи по втіленню проектів-переможців програми, які реалізовуються в 2017 році: проводиться переобладнання харчоблоку в 27-й школі та реконструкція їдальні в школі №23.

Нагадаємо, що всі вінницькі школи планують обладнати камерами відеонагляду.

 

Вінниця.info, фото - сторінка міського голови у соцмережі

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: навчання 
Матеріали по темі